Fotade evenemang
(Utöver nedanstående så har jag mängder av bilder från t.ex Botaniska Trädgården, Stensjön/Rådasjön, Fiskebäck, Göteborgs Hamninlopp, Göteborgs Stad, Liseberg, Centralstationen osv)
26 mar Uddevallakassetten
Trubbel
Mannequins Of Death

Smash It Up
Mårtens Krog Uddevalla  
3 mar Troublemakers Pustervik Göteborg  
3 mar The Baboon Show Pustervik Göteborg  
3 mar Dalaplan Pustervik Göteborg  
2015        
28 nov Troublemakers Muskens Hus Göteborg  
28 nov City Saints Musikens Hus Göteborg  
28 nov Slobobans Undergång Musikens Hus Göteborg  
28 nov Rome Is Not A Town Musikens Hus Göteborg  
21 nov Red West & Hot Rhythm Kom Bar Göteborg  
8 nov Los Plantronics Cajsa Warg Göteborg  
8 nov The Test Pilots Cajsa Warg Göteborg  
31 okt DNA & The Cellarboys Hotell Swania Trollhättan  
31 okt Hi Boy Hotell Swania Trollhättan  
24 okt Americana Roots Festival #6
Anders Larsson Hot Trio
People Swing Orchestra

The Storm And The Fire
Shoutin Red
Hawkins Hawaii Trio
Christoffer Johansson
The Orbitunes
Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
4 sep Jumpin' Tom & The Amplifiers Mölndals Kulturnatt Mölndal  
28 aug Knockout-Greg & The Westcoast Grinders Nefertiti Göteborg  
15 aug M-Rock Kungstorget Göteborg  
30 jul Maggie May & Three Sparks Backamo Ljungskile  
30 maj Troublemakers Majornas Plaskis Göteborg  
28 maj Honeyboy Slim And The Bad Habits Liseberg Göteborg  
16 maj M-Rock Kungssten Göteborg  
9 maj Trubbel Röda Sten Göteborg  
9 maj Ladida Röda Sten Göteborg  
1 maj Troublemakers Pustervik Göteborg  
20 mar Rickety Sticks KoM Bar Göteborg  
14 mar Astrolites Cajsa Warg Göteborg  
14 mar Tom Brave & The RattleSnakes Cajsa Warg Göteborg  
6 mar Bäddat För Trubbel Pustervik Göteborg  
6 mar Snuffed By The Yakuza Pustervik Göteborg  
5 mar Big Joe Louis KoM Bar Göteborg  
28 feb Paulo Mendonca & Mölnlycke Rockkör Mölnlycke Kulturhus Mölnlycke  
31 jan Rockabilly Mayhem #4
Astrolites
The Cremators
Nevrotix
Green Kryptonite
Batmobile
Hotell Swania Trollhättan  
3 jan Gothenburg Sound
Intoxicate
The Order Of Israfel
Trädgårn Göteborg  
2014        
27 dec Atomic Rooster
Magnolia
Siena Root
Cajsa Warg Göteborg  
20 dec Knockout Greg & The Jukes KoM Bar Göteborg  
29 nov Atomic Rooster
Jacob Steinwall
Five Finger Discount
Honeyboy Slim & The Bad Habits
Cajsa Warg Göteborg  
20 nov EB Anderson & The Resolutes KoM Bar Göteborg  
15 nov Dirty Old Bastards Lindome Saloon Lindome  
25 okt Melody Ranch Party Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
11 okt Bottleneck John KoM Bar Göteborg  
3 okt Johnny Jean & The Humdingers
Sara Dee & The Foxhunters
KoM Bar Göteborg  
26 sep Dogtown Streetpunk Festival
Discharge
999
Troublemakers
Gamlebyens Skatepark Oslo  
29 aug City Saints
High Society
Oldfashioned Ideas
Råck, Henriksberg Göteborg  
29 aug Red West & Hot Rhythm KoM Bar Göteborg  
21 aug Troublemakers
The Damned
Pustervik Göteborg  
15 aug Sevenson KoM Bar Göteborg  
1-2 aug A-Bombers Old Style Weekend
Bilar och Miljö
Backrace at Devil's Peak
Campinggig

Musik Fredag
Swinging Hayriders
CC Jerome's All Star Rock & Roll Revue
Ramblin' Ellie And The Bashtones

Musik Lördag
Honeyboy Slim And The Bad Habits

The Countryside Of Harmonica Sam
Cherry Tess & Her Rhythm Sparks
Knockout-Greg & The Injectors
Backamo Ljungskile  
10-12 jul Åmåls Bluesfest, Åmål
Kokomo Kings
Lil' Jimmy Reed

Lisa Lystam Family Band
Marjo Leinonen / Huff'n'Puff
Mr Bo & The Voodooers
Otis Taylor Band

Roffe Wikström

Sevenson & The Sevenettes
Shoutin' Red
Sofie Reed

Virginia & Skybenders


Diverse Jam

Christoffer Johansson
Dirty Old Bastards
Åmål Åmål  
17 jun Flogging Molly Liseberg Göteborg  
12 jun Shoutin' Red KoM Bar Göteborg  
6 jun The Western Toneflyers KoM Bar Göteborg  
1 jun Filler
Volcano
Trubbel
Shonen Knife
Skjul 46 Göteborg  
24 maj Kungälvscruisingen Right Backs Kungälv  
21 maj Emrik Larsson KoM Bar Göteborg  
21 maj Hammond Hurriacanes feat Emrik Larsson KoM Bar Göteborg  
2 maj Troublemakers Pustervik Göteborg  
2 maj Go Getters KoM Bar Göteborg  
27 apr Dirty Old Bastards Positivparken Västra Frölunda  
25 apr Pilgrim KoM Bar Göteborg  
5 apr Sara Dee & The Foxhunters KoM Bar Göteborg  
5 apr Johnny Jean & The Humdingers KoM Bar Göteborg  
4 apr Trubbel Sticky Fingers Göteborg  
21 mar Kokomo Kings KoM Bar Göteborg  
1 mar Sweet Mandy & The Teen Twisters releaseparty
Lady Luck Combo
Truly Lover Trio
Sweet Mandy & The Teen Twisters
The Go Getters
Wärdshuset på Dal Mellerud  
28 feb Pat McGinnis & The Western Toneflyers
The Western Toneflyers
KoM Bar Göteborg  
25 jan Rockabilly Mayhem #3
Born To Hang
Test Pilots
Astrolites
The Magnetix
The Peacocks
Hotel Swania Trollhättan  
4 jan Trettonhelgsblues
Elin Engberg & Hannah Shermis
Gumbo
Patricia Page & The Prophets
Musikens Hus Göteborg  
4 jan Black Cat Bone Bar KoM Göteborg  
2013        
26 okt Americana Roots Festival #4
The Troubled Three
The Kokomo Kings
The Rockridge Brothers
Alligator Gumbo
Rallarswing
Elin & Christoffer
Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
20 okt Big Sandy & His Fly-Rite Boys Pusterviksbaren Göteborg  
18 okt Mike Sanchez & The Beat From Palookaville Musikens Hus Göteborg  
18 okt Knockout Greg & The West Coast Grinders Musikens Hus Göteborg  
18 okt Christoffer Johansson Musikens Hus Göteborg  
6 sep Trubbel Pustervik Göteborg  
6 sep Hex Dispensers Pustervik Göteborg  
31 aug Dirty Old Bastards Radiotorget Västra Frölunda  
30 aug Troublemakers GBGC Göteborg  
22 aug Serve You Right To Suffer Liseberg Göteborg  
18 aug Bäddat För Trubbel Malmöfestivalen Malmö  
9 aug Klubb Punkterad
Vänsternäven
Troublemakers
Henriksberg Göteborg  
6 aug Ralf Novak Rosengren Liseberg Göteborg  
2-3 aug A-Bombers Old Style Weekend
Bilar
Backrace - Devils Peak
Miljö

Musik fredag
Terry O'Connel And His Pilots
Hank Edwards
Sweet Mandy And The teen Twisters
Barnshakers

Musik lördag
Emmy-Lou And The Rhythm Boys
Pat McGinnis And His Three Stars
Boppin' Steve
Tinstars
Ray Collins Hot Club
Backamo Ljungskile  
20 jul Wheels & Wings Falkenbergs Motorbana Falkenberg  
13 jul Västkustloppet
Historisk Racing
V8 Thunder Cars
Porsche Carrera Cup
STCC
Falkenbergs Motorbana Falkenberg  
12 jul Red and Mary West & Hot Rhythm Nolhagaparken Alingsås  
19 jun The Hives Liseberg Göteborg  
24 maj Red and Mary West & Hot Rhythm Tollereds Dansbana Tollered  
23 maj Docenterna Liseberg Göteborg  
17 maj What We Do Is Secret, Röda Sten, Göteborg
De Høje Hæle
Trubbel
Röda Sten Göteborg  
3-4 maj STCC
V8 Thunder Cars
STCC
Porsche Carrera Cup
Formula Renault 1.6
Swedish GT
Ring Knutstorp Kågeröd  
4 apr Troublemakers
Stiff Little Fingers
Pustervik Göteborg  
1 apr Bilsport Performance & Custom Motor Show
Bilar - Show - Musik
Elmia Jönköping  
29 mar Skurkarna
Trubbel
Sticky Fingers Göteborg  
1 mar Årets punkfest
Troublemakers
Mimikry
Asta Kask
Nöjesfabriken Karlstad  
16 feb Attentat Bengans Göteborg  
15 feb The Cheapshots
Kendolls
Smash It Up
Sticky Fingers Göteborg  
9 feb Red Barn Rumblers Eggvena Bygdegård Eggvena  
5 jan Trettonhelgsblues
Hammond Hurricanes feat Emrik
Knockout Greg & The Injectors
Christoffer Johansson & Hannah Tolf
Musikens Hus Göteborg  
2012        
28 dec Instant
Knivderby
Vånna Inget
Riddarna
Pustervik Göteborg  
1 dec Gatans Musik
The Bristles
Bitch Boys
Troublemakers
Attentat
Alonzo & Fas 3
Fryshuset Stockholm  
30 nov Strindbergs Sticky Fingers Göteborg  
23 nov Trubbel
Dystra Li

Gamla Pengar
Twopointeight
Sticky Fingers Göteborg  
10 nov Klubb Honky Tonk #13
Sevenson
Kokomo Kings
Café Hängmattan Göteborg  
27 okt Americana Roots Festival
Red Hot Mamas
Det Blev Handgemäng
Western Toneflyers
Ixtahuele
Paul & The Bad Kays
Blue Valley Boys
Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
31 aug The Soundtrack Of Our Lives Liseberg Göteborg  
25 aug Corten Steel & The Blacksmith Trio Red West Jump #3 Tollered  
19 aug John Lindberg Trio Bältesspännarparken Göteborg  
18 aug Where The Southern Cross The Dog No 1 Guitar Shop Göteborg  
14 aug Top Cats Packhuskajen Göteborg  
4 aug A-Bombers
Backtävling - Bilar
På scen:
Sonny Rogers & The Ropers
Western Toneflyers
Sweet Emma & The Mood Swingers
Backamo Ljungskile  
3 aug Troublemakers Pustervik Göteborg  
3 aug Sham 69 Pustervik Göteborg  
3 aug Gatans Lag Pustervik Göteborg  
28 jul Tanger Tanger Marocko  
27 jul Casares Andalusien Spanien  
26 jul Gibraltar Gibraltar Storbritannien  
30 jun Clas Yngström & Big Tex Three feat Sven Zetterberg Packhuskajen Göteborg  
30 jun Tehler Blues Band Packhuskajen Göteborg  
30 jun Rita Engedalen & Backbone Packhuskajen Göteborg  
30 jun Tim Lothar Packhuskajen Göteborg  
30 jun Det Blev Handgemäng Packhuskajen Göteborg  
16 jun John Lindberg Trio Sigges Loge Gislaved  
16 jun TTA Elitserien i racing Bananpiren Göteborg  
13 jun Lenny Kravitz Liseberg Göteborg  
13 jun Vintage Trouble Liseberg Göteborg  
7 jun Autodromo Nazionale Monza Monza Italien  
7 jun Museo Ferrari Maranello Italien  
7 jun Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari Imola Italien  
6 jun Venedig Venedig Italien  
2 maj John Lindberg Trio Nefertiti Göteborg  
1 maj Vi-Ska Götaplatsen Göteborg  
7 apr Al Willis & The New Swingsters Eastern Rock & Roll Party 2 Jönköping  
7 apr Southern Aces Eastern Rock & Roll Party 2 Jönköping  
24 mar Go Getters Rockabilly Night Blomstermåla  
24 mar Domestic Bumblebees Rockabilly Night Blomstermåla  
17 mar Red Barn Rumblers Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
3 mar Virginia Pihlblad & Skybenders Harrys Karlskoga  
3 mar Tim Lothar & Peter Nande (DK) Harrys Karlskoga  
3 mar Kjell Gustavsson & The Rhythm'n'Blues Orchestra Harrys Karlskoga  
5 jan Interstate 40 Rhythm Kings Musikens Hus Göteborg  
5 jan Bluesland Musikens Hus Göteborg  
5 jan Christoffer och Gugge Musikens Hus Göteborg  
         
2011        
27 dec Göteborg i juletid utan snö Göteborg Göteborg  
20 nov Julmarknad Tjolöholms Slott Fjärås  
19 nov Christoffer Johansson No 1 Guitar Shop Göteborg  
12 nov Gugges Enmanna (aka Bror Gunnar Jansson) No 1 Guitar Shop Göteborg  
4 nov Anatomi-71 Trucken Göteborg  
4 nov Insidious Process Trucken Göteborg  
29 okt Emmy Lou & The Rhythm Boys,  Americana Roots Festival Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
29 okt Le Chat Mort,  Americana Roots Festival Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
29 okt Svante Sjöblom,  Americana Roots Festival Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
29 okt Gentlemen & Gangsters,  Americana Roots Festival Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
29 okt Dusty Pipe,  Americana Roots Festival Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
29 okt Marknad Americana Roots Festival Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
23 okt Choklad & Delikatessfestivalen Stadsmuséet Göteborg  
16 okt Lights In Alingsås Alingsås Alingsås  
11 okt Brit Floyd (The Pink Floyd Tribute Show) Trädgårn Göteborg  
8 okt Troublemakers (30-årsjubileum) Musikens Hus Göteborg  
8 okt Perverts Musikens Hus Göteborg  
8 okt Rasta Knast Musikens Hus Göteborg  
8 okt Dirty Old Bastards Lindome Bykrog Lindome  
8 okt Troublemakers Café Hängmattan Göteborg  
17 sep Kulla-cruising Höganäs Höganäs  
17 sep Bluebirds Folkets Park Höganäs  
17 sep Lady Luck´s Rockabilly Combo Folkets Park Höganäs  
13 aug Red Barn Rumblers Red West Jump #2 Tollered  
6 aug A-Bombers A-Bombers Backamo  
5 aug Truly Lover Trio A-Bombers Backamo  
5 aug The Beat From Palookaville A-Bombers Backamo  
15 jul Wheels & Wings Varberg Varberg  
25 jun Troublemakers Hawks Göteborg  
19 jun Gumbo Jazzå Göteborg  
18 jun STCC Frihamnspöiren Göteborg  
16 jun Raul Malo Nefertiti Göteborg  
15 jun Danko Jones Liseberg Göteborg  
13 jun Bob Hund Liseberg Göteborg  
11 jun Nostalgifestivalen Tånga Hed Vårgårda  
26 maj Sven Zetterberg Liseberg Göteborg  
20 maj Antenna Sticky Fingers Göteborg  
20 maj Quit Your Day Job Sticky Fingers Göteborg  
8 maj Eriksberg Eriksberg Göteborg  
5 maj John Lindberg Trio Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
1 maj Botaniska Trädgården Botaniska Trädgården Göteborg  
23 apr Troublemakers Musikens Hus Göteborg  
23 apr The Exploited Musikens Hus Göteborg  
23 apr Haggis Musikens Hus Göteborg  
25 mar Troublemakers Golfen Hönö  
19 feb Fiskebäck Fiskebäck Göteborg  
12 feb Cherry Tess & Her Rhythm Sparks Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
12 feb Baskery Frölunda Kulturhus Västra Frölunda  
5 feb Puteraeon Klubb Överrocken Alingsås  
22 jan Nightshift Henriksberg Göteborg  
         
2010        
18 dec Troublemakers Sticky Fingers Göteborg  
18 dec Burn Sticky Fingers Göteborg  
28 nov Serve You Right To Suffer Jazzå Göteborg  
14 nov Antenna Bengans Göteborg  
12 nov Jul På Liseberg Liseberg Göteborg  
28 okt Attentat Musikens Hus Göteborg  
28 okt P-Nissarna Musikens Hus Göteborg  
28 okt En Svensk Tiger Musikens Hus Göteborg  
24 okt Lights In Alingsås Alingsås Alingsås  
9 okt Unkool Hillbillies Kolingsborg Stockholm  
9 okt Pippi Nordenstam, Burlesque Show Kolingsborg Stockholm  
9 okt Ruby Luscious, Burlesque Show Kolingsborg Stockholm  
16 sep Psychotic Youth Pustervik Göteborg  
3 sep Mölndals Kulturnatt Kvarnbyn Mölndal  
31 jul A-Bombers Backamo Ljungskile  
24 jul Kongahälla Medeltidsdagar Bohus Fästning Kungälv  
23 jul Carl-Einar Häckners Varieté Liseberg Göteborg  
17 jul 70-talsutställning Mölndals Museum Mölndal  
16 jul Marrakesh Sticky Fingers Göteborg  
27 maj Mustasch Liseberg Göteborg  
22 maj Jim´s Combo Dirty Records Göteborg  
13 maj Troublemakers Henriksberg Göteborg  
10 apr DoomDogs Sticky Fingers Göteborg  
27 mar Anatomi-71 Underjorden Göteborg  
7 mar Andra Generationen Bengans Göteborg  
29 jan Red West & Hot Rhythm 7 Sins Göteborg  
         
2009        
20-27 dec Teneriffa   Teneriffa  
28 nov Harmonica Sam Hotell Riverside Uddevalla  
28 nov Domestic Bumblebees Hotell Riverside Uddevalla  
21 nov Julmarknad Tjolöholm Fjärås  
14 nov Volvo Museum Arendal Göteborg  
30 okt Lights In Alingsås   Alingsås  
5 sep Troublemakers Sticky Fingers Göteborg  
14 aug Andra Generationen Kulturfestivalen Göteborg  
7 aug Fatboy Liseberg Göteborg  
1 aug A-Bombers Backamo Ljungskile  
23 jul Metallica Forum Köpenhamn  
23 jul Mastodon Forum Köpenhamn  
23 jul Lamb Of God Forum Köpenhamn  
6 jun Soilwork Sweden Rock Festival Sölvesborg  
6 jun Kebnekaise Sweden Rock Festival Sölvesborg  
6 jun Heaven & Hell Sweden Rock Festival Sölvesborg  
6 jun Forbidden Sweden Rock Festival Sölvesborg  
6 jun Europe Sweden Rock Festival Sölvesborg  
6 jun Babylon Bombs Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Voivod Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Unleashed Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Motörhead Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Lita Ford Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Kamelot Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun In Flames Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Demon Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Crucified Barbara Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun ZZ Top Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Volbeat Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Veins Of Jenna Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Tyketto Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Twisted Sister Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Over The Rainbow Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Hammerfall Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Flogging Molly Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Dan Baird Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Candlemass Sweden Rock Festival Sölvesborg  
4 jun Bullet Sweden Rock Festival Sölvesborg  
3 jun Witchcraft Sweden Rock Festival Sölvesborg  
3 jun Tracenine Sweden Rock Festival Sölvesborg  
3 jun Sevendust Sweden Rock Festival Sölvesborg  
3 jun Innocent Rosie Sweden Rock Festival Sölvesborg  
3 jun Deathstars Sweden Rock Festival Sölvesborg  
3 jun Covered Call Sweden Rock Festival Sölvesborg  
3 jun Blaze Bayley Sweden Rock Festival Sölvesborg  
3 jun Amon Amarth Sweden Rock Festival Sölvesborg  
30 maj Speedway GP Ullevi Göteborg  
15 maj DiLeva Liseberg Göteborg  
25 apr Troublemakers Sticky Fingers Göteborg  
13 apr Bilsport Performance & Custom Motor Show Elmia Jönköping  
1 apr D:A:D Trädgårn Göteborg  
         
2008        
13 dec Fågel Blå Henriksberg Göteborg  
10 dec Motörhead Scandinavium Göteborg  
10 dec Airbourne Scandinavium Göteborg  
7 dec Julfilm Götaplatsen Göteborg  
23 nov Julmarknad Tjolöholm Fjärås  
2 nov Jason Ringenberg Pustervik Göteborg  
4 okt Soundtrack Of Our Lives Liseberg Göteborg  
20 sep Åby Stora Pris Åbytravet Mölndal  
20 sep Troublemakers Majorna Göteborg  
19 sep Hardcore Superstar Liseberg Göteborg  
5 aug Magnus Uggla Liseberg Göteborg  
30 jul Dag Vag Liseberg Göteborg  
10 jul Hova Riddarvecka Hova Hova  
4-6 jul EM Rally-Cross Höljesbanan Höljes  
25 jun Mustasch Liseberg Göteborg  
15 jun Monster Truck Ullevi Göteborg  
8 jun Historic F1 Scandinavian Raceway Anderstorp  
7 jun Triumph Sweden Rock Festival Sölvesborg  
7 jun Mustasch Sweden Rock Festival Sölvesborg  
7 jun Apocalyptica Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Volbeat Sweden Rock Festival Sölvesborg  
5 jun Picture Sweden Rock Festival Sölvesborg  
23 mar Bilsport Performance & Custom Motor Show Elmia Jönköping  
27 jan MC-Mässan Svenska Mässan Göteborg  
         
2007        
22 aug Weeping Willows Liseberg Göteborg  
3 aug Backyard Babies Liseberg Göteborg  
29 jul WTCC Scandinavian Raceway Anderstorp  
25 jul Veteranbilsutställning Nyköping Nyköping  
12 jul Solkatterna - Vargarna Kalvholmen Karlstad  
11 jul Hova Riddarvecka Hova Hova  
9 jun Krux Sweden Rock Festival Sölvesborg  
9 jun Motörhead Sweden Rock Festival Sölvesborg  
9 jun Suzi Quatro Sweden Rock Festival Sölvesborg  
7 jun Heaven & Hell Sweden Rock Festival Sölvesborg  
8 apr Bilsport Performance & Custom Motor Show Elmia Jönköping  
19 apr Christer Fuglesang Saab Space Göteborg  
         
2006        
5 aug Backyard Babies Bananpiren Göteborg  
5 aug Hellacopters Bananpiren Göteborg  
1-2 jul EM Rally-Cross Höljesbanan Höljes  
         
2005        
15 okt Hell Drivers Bananpiren Göteborg  
30 aug Kaparna - Västervik Arendalsbanan Göteborg  
9 aug Kaparna - Rospiggarna Arendalsbanan Göteborg  
4-8 aug DTM Nürburgring Adenau  
19 jul Indianerna - Kaparna Sannahed Kumla  
14 jul Hova Riddarvecka Hova Hova  
12 jul Kaparna - Vargarna Arendalsbanan Göteborg  
5 jul Kaparna - Indianerna Arendalsbanan Göteborg  
10 maj Kaparna - Luxo Stars Arendalsbanan Göteborg  
3 maj Kaparna - VMS Elit Arendalsbanan Göteborg  
30 apr Götalandscupen Förlanda Fjärås  
26 apr VMS Elit - Kaparna Vetlanda Vetlanda  
         
2004        
26 sep Nyströms Trofé, individuell 80cc, Speedway Arendalsbanan Göteborg  
24 sep Kaparna - Masarna Arendalsbanan Göteborg  
22 sep Masarna - Kaparna Brovallen Avesta  
19 sep STCC Final Mantorp Park Mantorp  
14 sep Kaparna - Vargarna Arendalsbanan Göteborg  
5 sep Gastarna - Team Bikab Arendalsbanan Göteborg  
24 aug Kaparna - Masarna Arendalsbanan Göteborg  
15 aug Gastarna - Skepparna Arendalsbanan Göteborg  
10 aug Kaparna - Piraterna Arendalsbanan Göteborg  
31 jul Refreshments Tingbergsvallen Kungsbacka  
31 jul Jerry Williams Tingbergsvallen Kungsbacka  
31 jul Anders Johansson Tingbergsvallen Kungsbacka  
28 jul Kaparna - Smederna Arendalsbanan Göteborg  
27 jul Luxo Stars - Kaparna Målilla Motorstadion Målilla  
20 jul Kaparna - Luxo Stars Arendalsbanan Göteborg  
17 jul STCC Ring Knutstorp Kågeröd  
8 jul Hova Riddarvecka Hova Hova  
7 jul Peter Karlssons 20års Grevby Mariestad  
6 jul Västervik - Kaparna   Västervik  
3 jul SM-final Speedway Målilla Motorstadion Målilla  
3 jul RM-final Speedway Målilla Motorstadion Målilla  
2 jul JSM-final Speedway Målilla Motorstadion Målilla  
29 jun Kaparna - Västervik Arendalsbanan Göteborg  
22 jun VMS Elit - Kaparna Vetlanda Motorstadion Vetlanda  
20 jun Gastarna - Vikingarna Arendalsbanan Göteborg  
20 jun Dragracing Säve Flygfält Göteborg  
15 jun Kaparna - VMS Elit Arendalsbanan Göteborg  
13 jun Gastarna - Getingarna Arendalsbanan Göteborg  
8 jun Rospiggarna - Kaparna Orionparken Hallstavik  
5 jun Hajarna - Hagfors - Solkatterna Arendalsbanan Göteborg  
1 jun Kaparna - Rospiggarna Arendalsbanan Göteborg  
23 maj Gastarna - Nässjö Arendalsbanan Göteborg  
18 maj Kaparna - Indianerna Arendalsbanan Göteborg  
16 maj Gastarna - Griparna Arendalsbanan Göteborg  
11 maj Smederna - Kaparna Smedstadion Eskilstuna  
9 maj Hajarna - Hagfors - Falkarna Arendalsbanan Göteborg  
4 maj Vargarna - Indianerna Kråkvilan Norrköping  
         
2003        
4 okt Speedway GP Vikingskibet Hamar  
27 sep Nyströms Trofé, individuell 80cc, Speedway Arendalsbanan Göteborg  
27 sep Hajarna - Uddevalla Arendalsbanan Göteborg  
24 sep Smederna - Kaparna Smedstadion Eskilstuna  
23 sep Kaparna - Smederna Arendalsbanan Göteborg  
22 sep Karlstad Open Kalvholmen Karlstad  
16 sep Kaparna - Smederna Arendalsbanan Göteborg  
13 sep JVM-kval, Speedway Sannahed Kumla  
9 sep Kaparna - Västervik Arendalsbanan Göteborg  
7 sep Super Racing Weekend Scandinavian Raceway Anderstorp  
2 sep Gastarna - Eldarna Arendalsbanan Göteborg  
29 aug Speedway GP, träning Ullevi Göteborg  
26 aug Kaparna - Luxo Stars Arendalsbanan Göteborg  
21 aug Kavaljererna - Gastarna Tallhult Hagfors  
17-22 aug GP Speedway, banbygge Ullevi Göteborg  
12 aug Gastarna - Dackarna Arendalsbanan Göteborg  
10 aug Korparna - Dackarna Glimmingen Uddevalla  
3 aug Korparna - Gastarna Glimmingen Uddevalla  
29 jul Kaparna - Masarna Arendalsbanan Göteborg  
22 jul Gastarna - Nässjö Arendalsbanan Göteborg  
20 jul Ken Viktor Memorial, Speedway Glimmingen Uddevalla  
19 jul Gastarna - Korparna Arendalsbanan Göteborg  
15 jul Kaparna - Rospiggarna Arendalsbanan Göteborg  
10 jul Ullevi Cup, Speedway Arendalsbanan Göteborg  
8 jul Kaparna - Valsarna Arendalsbanan Göteborg  
17 jun Gastarna - Kavaljererna Arendalsbanan Göteborg  
17 jun Vetlanda - Kaparna Vetlanda Motorstadion Vetlanda  
15 jun Korparna - Eldarna Glimmingen Uddevalla  
14 jun Hajarna - Uddevalla - Husarerna Arendalsbanan Göteborg  
10 jun Kaparna - VMS Elit Arendalsbanan Göteborg  
7 jun Folkrace Bergabanan Skene  
3 jun Kaparna - Vargarna Arendalsbanan Göteborg  
1 jun Södra Alliansen, 80cc Speedway Arendalsbanan Göteborg  
27 maj Gastarna - Skepparna Arendalsbanan Göteborg  
20 maj Kaparna - Smederna Arendalsbanan Göteborg  
17 maj Juniorserien, Speedway Arendalsbanan Göteborg  
10 maj Hajarna - Falkarna - Hagfors Arendalsbanan Göteborg  
6 maj Kaparna - Indianerna Arendalsbanan Göteborg  
4 maj STCC Falkenbergsbanan Falkenberg  
26 apr VM-kval, Speedway Dunteberget Motala  
19 apr Arendal Challenge, Speedway Arendalsbanan Göteborg  
         
2002        
23 sep Kaparna - Rospiggarna Arendalsbanan Göteborg  
16 sep Kaparna - Masarna Arendalsbanan Göteborg  
10 sep Gastarna - Torshälla Arendalsbanan Göteborg  
7 sep Hajarna - Smålands Lejon Arendalsbanan Göteborg  
3 sep Kaparna - Rospiggarna Arendalsbanan Göteborg  
30 aug Speedway GP, träning Ullevi Göteborg  
27 aug Gastarna - Vikingarna Arendalsbanan Göteborg  
25 aug Speedway GP, banbygge Ullevi Göteborg  
6 aug Ullevi Cup Arendalsbanan Göteborg  
30 jul Ullevi Cup Arendalsbanan Göteborg  
23 jul Kaparna - Masarna Arendalsbanan Göteborg  
21 jul Korparna - Gastarna Glimmingen Uddevalla  
17 jul Valsarna - Kaparna Tallhult Hagfors  
2 jul Gastarna - Kavaljererna Arendalsbanan Göteborg  
25 jun Kaparna - Örnarna Arendalsbanan Göteborg  
18 jun Örnarna - Kaparna Grevby Mariestad  
11 jun Kaparna - Västervik Arendalsbanan Göteborg  
4 jun Gastarna - Karlstad Arendalsbanan Göteborg  
28 maj Gastarna - Korparna Arendalsbanan Göteborg  
26 maj Speedway, individuell 80cc Arendalsbanan Göteborg  
21 maj Kaparna - Indianerna Arendalsbanan Göteborg  
14 maj Gastarna - Norge Arendalsbanan Göteborg  
7 maj Kaparna - Vargarna Arendalsbanan Göteborg  
27 apr Hajarna Arendalsbanan Göteborg  
23 apr Kaparna - Luxo Stars Arendalsbanan Göteborg  
         
2001        
9 sep 80 cc Individuell, Speedway Gislaveds Motorstadion Gislaved  
8 sep JSM-final, Speedway Gislaveds Motorstadion Gislaved  
4 sep Kaparna - Valsarna Arendalsbanan Göteborg  
26 aug Kaparna 80cc Arendalsbanan Göteborg  
14 aug Kaparna - Västervik Arendalsbanan Göteborg  
31 jul Kaparna - Rospiggarna Arendalsbanan Göteborg  
17 jul Kaparna - Vargarna Arendalsbanan Göteborg  
4 jul Ullevi Cup Arendalsbanan Göteborg  
26 jun Kaparna - Team Svelux Arendalsbanan Göteborg  
12 jun Kaparna - Masarna Arendalsbanan Göteborg  
6 jun Kaparna - Brovst - Herning Arendalsbanan Göteborg  
3 jun Korparna - Vikingarna Glimmingen Uddevalla  
15 maj Kaparna - Smederna Arendalsbanan Göteborg  
6 maj Kaparna 80cc Arendalsbanan Göteborg  
6 maj Kaparna B Arendalsbanan Göteborg  
1 maj Kaparna - Indianerna Arendalsbanan Göteborg  
24 apr Kaparna - Outrup - Slangerup Arendalsbanan Göteborg  
22 apr Brovst - Kaparna - Herning Brovst Brovst, DK  
         
2000        
30 sep Nyströms Trofé, individuell 80cc, Speedway Arendalsbanan Göteborg  
29 aug Kaparna - Vargarna Arendalsbanan Göteborg  
16 sep Kaparna B Arendalsbanan Göteborg  
22 aug Kaparna - Masarna Arendalsbanan Göteborg  
14 sep Lejonen - Lindarna Gislaveds Motorstadion Gislaved  
13 aug Kaparna 80cc Arendalsbanan Göteborg  
8 aug Team Svelux - Kaparna Målilla Motorstadion Målilla  
1 aug Kaparna - Team Svelux Arendalsbanan Göteborg  
  SM-final, Speedway Målilla Motorstadion Målilla  
29 jul JSM-kval, Speedway Gislaveds Motorstadion Gislaved  
25 jul Kaparna - Valsarna Arendalsbanan Göteborg  
11 jul Valsarna - Kaparna Tallhult Hagfors  
6 jul Korparna - Lejonen Glimmingen Uddevalla  
3 jul Kaparna - Rospiggarna Arendalsbanan Göteborg  
29 jun Lejonen - Lindarna Gislaveds Motorstadion Gislaved  
27 jun Kaparna - Smederna Arendalsbanan Göteborg  
13 jun Indianerna - Kaparna Sannahed Kumla  
12 jun Kaparna B Arendalsbanan Göteborg  
30 maj Ullevi Cup, deltävling 1 Arendalsbanan Göteborg  
16 maj Kaparna - Västervik Arendalsbanan Göteborg  
9 maj Örnarna - Kaparna Grevby Mariestad  
2 maj Kaparna - Örnarna Arendalsbanan Göteborg  
29 apr JVM-kval, Speedway Glimmingen Uddevalla  

© Roine Lundström - kontakt@roinefoto.se